İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Krallık İçerisindeki Hacılar İçin E-Kura Sonuçları Açıklandı

Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı, hac sezonu için Suudi Arabistan Krallığı’nda düzenli olarak ikamet eden vatandaşlar ve sakinler için elektronik çekilişte 297.444 başvuru yapıldığını açıkladı.
Bakanlık yaptığı açıklamada, “Etmarna” uygulaması ve yerli hacılar için elektronik portal üzerinden tamamlanan toplam başvuru sayısının 217 bini aştığını belirterek, hak kazananlara SMS ile bilgilendirme yapılacağını kaydetti. Hak kazanan hacıların belirlenen ödeme yöntemleriyle 48 saat içerisinde ödemelerini gerçekleştirmesi gerektiği vurgulandı.
Bu oranın % 62’sini erkekler, % 38’ini kadınlar oluşturuyor.
İki seneden sonra sona eren hasret ve özlemin yerini kutsal topraklarda bulunma ve ibadet etme heyecanı aldı.
Hac ibadeti için hazırlıklar son hız devam ederken, hac ibadeti sonrası yapılması planlanan umre ibadetleri için de heyecanlı bekleyiş devam ediyor.
Hac ve Umre için hizmet veren şirketlerin hazırlıkları devam ederken bizlerde İlim Turizm Ailesi olarak misafirlerimizin istedikleri standartlarda umre turları gerçekleştirebilmek için bütün gayretimizle çalışıyoruz.
Bu doğrultuda kalite standartlarımızı koruyarak en ucuz umre turlarını sizler için organize ediyoruz.
5 yıldızlı umre turları, ekonomik ve ucuz umre turları, servisli umre turları, yakın mesafe umre turları ve yürüme mesafesi umre turları seçenekleriyle bütçenize uygun bir hizmet politikasıyla ilerlemeye gayret ediyoruz.
Bütün umre turlarımızı sitemizden inceleyebilir, iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.