İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

“Mekke Yolu” Projesi’nden Yararlanan Malezyalı Hacılar Yola Çıktı

“Mekke Yolu” girişiminden yararlanan Malezyalı 6.282 kişi, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndaki girişim salonu aracılığıyla Malezya Krallığı’ndan, Suudi Arabistan Krallığı’na doğru yola çıktı. Mekke Yolu Projesi’yle, hacılara daha iyi hizmet verebilmek ve ibadetlerini kolaylaştırmak için Krallık yetkililerince tüm imkanlar seferber ediliyor.
Suudi Vizyonu 2030’un programlarından biri olan Mekke Yolu Girişimi hacıların ülkelerinden vizelerinin elektronik ortamda verilmesinden başlayarak bütün gereksinimleri için kolaylık sağlamaktadır. Havalimanı transferi ve otel ulaşımı, bagaj işlemleri, sağlık hizmetleri gibi bütün aşamaların hızlı bir şekilde sunulmasını sağlayan Mekke Yolu Projesi, hacılar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.
Suudi Arabistan’a hac ibadeti için farklı ülkelerden giriş yapan kafileler, hac ibadeti sonrası umre ibadeti için de özlemle bekleyen bir çok kişinin umudu niteliği taşıyor.
Umre turlarını sabırsızlıkla bekleyen bir çok kişi umreye gitmenin maliyetini araştırmaya başladılar.
Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün umre programları henüz açıklanmadı. Fakat özel şirketlerin bir çoğu hac ibadeti sonrasında planlanan umre turlarını ilan ettiler.
Bizlerin de siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız en ucuz umre ve en ekonomik umre turlarını sitemizden inceleyebilir, ön kayıt yaptırmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.