İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Mekke Yolu Girişimi Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

Mekke Yolu Girişimi Projesi, Endonezya’daki hacıların seyahat prosedürlerini kolaylaştırarak hizmet vermek için Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı’ndaki kalkış terminalinde çalışmalarına devam ediyor.
Bu girişim Endonezya’daki hacılar tarafından memnuniyetle karşılandı ve övgü aldı. Suudi Arabistan Krallığı hacıların hac ibadetlerini yerine getirirken huzur ve rahatlığın tadını çıkarmalarına hizmet etme çabalarını üst seviyede düşündüklerini ifade etti. Bütün ritüeller tamamlandıktan sonra Suudi Arabistan’a vardıklarında girişimin özel salonunda karşılanarak havalimanında beklemeden konaklayacakları otellere transferlerinin gerçekleşeceği vurgulandı.
Hac ibadeti sonrasında 17 Ağustos itibariyle planladığımız bütün umre programlarımıza dair detayları sitemizden inceleyebilir, soru, görüş ve önerileriniz için İlim Turizm iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.
7 günlük umre,10 günlük umre,14 günlük umre,20 günlük umre planlamalarımız içerisinde size uygun olan en ucuz umre turlarımıza göz atabilirsiniz.
Ekonomik umre, 5 yıldızlı umre, servisli umre, yakın mesafe umre, en uygun umre, en ucuz umre başlıkları arasında seçim yapıp sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız için ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.