İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

İlk Hacı Kafilesi Mekke’de…

Türkiye Cumhuriyeti’nden 290 hacıdan oluşan ilk hacı gurubu, bu yıl ki hac sezonu için Mekke’ye geldi. Türkiye’nin Cidde Başkonsolosu Mete Zaimoğlu, Mekke, Medine ve kutsal mekânların yıllar sonra, tanık olduğu kaliteli hizmet ve projelere atıfta bulunarak, Suudi Arabistan Krallığı Hükümeti’nin hacılara hacca gitmelerini sağlayan hizmetleri övdü.(SPA)

Hac ibadeti sonrası planlanan umre turları ve umre programları için; en ucuz umre seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Profesyonel olarak sizler için hazırladığımız 2022 umre turları hakkında daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan tüm soruların cevabını öğrenmek için İlim Turizm iletişim kanalları aracılığıyla bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Her bütçeye uygun olarak sizlerin de memnuniyetini göz önünde bulundurarak hazırladığımız 2022 ucuz umre turlarına alternatif olarak 5 yıldızlı umre, yakın mesafe umre, servisli umre, yürüme mesafesi umre programı gibi seçeneklere de göz atıp, uygun gördüğünüz programa ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizin uygun maliyetlerle, konforlu bir şekilde ibadetlerini gerçekleştirebilmesi ve memnuniyetiniz için gayret ediyoruz.

Bütün umre programlarımızda sizinle birlikte yola çıkmaktan, İlim Turizm Ailesi’nin bir ferdi olmanızdan dolayı mutluluk duyarız.