İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

AB ve Türk Hacılara Hizmet İçin “Motawif“ Uygulaması Başlatıldı…

Motawifs Company of Pilgrims Türkiye ve Avrupa, Arbab Al-Tawaif Kuruluşları Koordinasyon Komitesi ile işbirliği içinde, şirketin Al-Tawaf personeli için, program direktörü Dr.Othman Bakr Othman Gazzaz ve çok sayıda yetkilinin katılımıyla “Merkezi Tavaf”  programında bir eğitim kursu düzenlendi.

Gazzaz, bu yıl Hac Bakanlığı denetiminde Arbab Al-Tawaif Kuruluşları Koordinasyon Kurulu’nun programlarından biri olan “Motawif” uygulamasının, tavaf şirketlerine dünya çapında hizmet vermek üzere hayata geçirileceğini söyledi.(SPA)

Hacılar için tüm hizmetlere hassasiyetle yaklaşan Suudi Arabistan Hükümeti’nin, hac ibadeti sonrası umre ibadeti sebebiyle ziyaret edecek misafirler için de aynı hassasiyeti koruyacağı düşünülüyor.

Yaklaşan umre programları için ilgili tur şirketleri de yoğun bir şekilde hazırlıklarına devam ediyor.

İlim Turizm Ailesi olarak bizlerde misafirlerimizin rahat etmesi için gereken özveriyi gösterip, programlarımızı oluşturmaya devam ediyoruz.

Sitemizde yer alan bütün umre turlarımızı; ekonomik umre,5 yıldızlı umre, servisli umre, yakın, yürüme mesafesi umre gibi seçeneklerimizle en ucuz umre ve en uygun umre fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız 7 günlük umre turları,10 günlük umre turları ve 14 günlük umre turlarına, en uygun umre ve en ucuz umre seçenekleriyle kayıt yaptırabilirsiniz.

Aydınlatmamızı istediğiniz bütün sorularınız için bizi her zaman arayabilir, iletişim kanallarımız aracılığıyla destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin kutsal iklime niyet ettiğiniz bu güzel yolculukta, yol arkadaşı olalım.