İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Uluslararası Peygamber Biyografisi ve İslam Medeniyeti Müzesi…

Ticaret ve Medya Bakan Vekili Dr. Majid bin Abdullalh Al-Qasabi, Medine’de bulunan Uluslar arası Peygamber Biyografisi ve İslam Medeniyeti Müzesi’nin genel merkezini ziyaret etti. Burada kendisine konuyla alâkalı bilgi verildikten sonra serginin çeşitli bölümlerini gezdi.

Dr. Majid bin Abdullah Al-Qasabi, Suudi Arabistan’ın özellikle Kur’an-ı Kerim’e ve Peygamber’in sünnetine hizmet etme konusundaki istekliliğini doğrulayan bir sunum teknolojisine dayanan modern ve belgesel bir formatta sunulduğu için İslâm mirasının bu bilimsel başarısına hayranlığını dile getirdi. Peygamber’in biyografisi, bu çabanın Suudi Vizyonu 2030’un iki kutsal mescidin ziyaretçileri için inanç güdüsünü zenginleştirme hedeflerini karşıladığını da sözlerine ekledi. (SPA)

Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz bütün umre turları seçeneklerinde serbest vakitlerinizde Mekke ve Medine’de bulunan İslam Müzelerini açık olduğu takdirde bireysel olarak ziyaret edebilirsiniz.

17 Ağustos 2022 itibariyle planladığımız ekonomik umre, servisli umre,5 yıldızlı umre, yakın mesafe umre gibi tüm seçeneklerimize göz atabilir, umre fiyatlarımızı inceleyebilir ve yardımcı olmamızı istediğiniz bütün sorularınızda bizimle ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.