İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Umre Turlarının İlk Tercihi İlim Turizm…

Umre Turları ortalamasında ilk sıralarda yer alan İlim Turizm Ailesi olarak, alternatif umre programları seçenekleriyle siz değerli misafirlerimizin düşünce, öneri ve taleplerini de dikkate alarak en uygun organizasyonları gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve çözüm odaklı ekibimiz, din görevlilerimiz ve rehberlerimizle birlikte umre yolculuğunuz öncesinde, umre ibadetiniz esnasında ve programlarımız devam ederken herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için sizlerle birlikte ilerleyip, yanınızda olmak adına elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

Faaliyete başladığımız ilk günden beri kalite standartlarımızı günden güne artırarak, en iyi umre ve en ekonomik umre programlarımıza alternatif olarak her bütçeye ve isteğe göre konaklama sağlayabileceğiniz umre turları seçeneklerini sunuyoruz. Sizler için isim olarak ilk sıralarda yer alabilmek gayretiyle değil; kaliteli, güvenli, huzurlu ve memnuniyetle döndüğünüz programlarla ilk sıralarda yer alma hedefi taşıyoruz.

Kutsal topraklara yolculuğunuzun ilk aşamasından, son aşamasına kadar profesyonel destek ekibimizle birlikte vize-bilet işlemlerinizi, havalimanı check-in ve boarding işlemlerinizi, Suudi Arabistan havalimanı transfer işlemlerinizi pratik bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Umre ibadeti boyunca hep çözüm odaklı yaklaşma gayreti içerisinde olmamız neden İlim Turizm? sorusunun cevabını da beraberinde getiriyor.

Umre turları, umre fiyatları, ekonomik umre programları, ucuz umre programları, servisli umre programları,5 yıldızlı umre programları, umre programları,2022-2023 umre vb. bütün aramalarınızda karşınıza çıkan İlim Turizm ve umre programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.