İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Umre Turları ve Umre Ücretleriyle Alâkalı Merak Ettiğiniz Her Konuda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’de bütün ibadetler insana bir kapı açıyor, her ibadette bir sır gizli görebilene...

Ve her ibadette bir gönül kazanıyorsunuz.

Tanımadığınız binlerce insanla selamlaşmak, birbirine yardım etmek, bildiğini paylaşmak, bilmediğini öğrenmekten daha güzel ne olabilir ki...

 Normal şartlarda ıslanmamak için yağmurdan kaçan insanların, Mekke’de iki rahmeti birlikte yaşaması, yağan yağmurda ıslanarak Yaradan'a el açmak tarifsiz bir duygu...

 Yüce Yaradan kendi evinde misafir ederken, misafirine misafirler nasip ediyor. Güzel dostluklar kazandırıyor. Bir başına gittiğin vuslat yolculuğunda onlarca gönül kazanarak dönüyorsunuz.

 Farklı farklı milletlerin bir araya geldiği, aynı amaç doğrultusunda huzura durduğu bu mukaddes topraklarda bulunmak nasip olursa şayet, onların renklerine, ibadet şekillerine, nerde nasıl durduklarına bakmayın, kalplerinde, ellerinde ve dillerindeki duayla buluşan gözyaşlarına dokunun...

 Bütün bu tarifsiz duygular içerisinde, yılların verdiği tecrübeyle, siz değerli misafirlerimizin umre ibadetinde donanımlı din görevlilerimiz, rehberlerimiz ve birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarımızla birlikte sizinle aynı yola revan oluyoruz.

Tabiri caizse Kara Sevda olarak teşbih ettiğimiz bu vuslat yolculuğunda birlikte gerçekleştireceğimiz bütün ibadetlerimizde önceliğimiz sizlerin huzuru ve memnuniyetidir.

 Ebû Hüreyre (r.a.) ‘den rivayet edildiğine göre Resûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu “Hac ve Umre yapanlar Allah’ın misafirleridir. O’ndan birşey isterlerse, onlara cevap verir. Af isterlerse, onları affeder.”

Bu hassasiyete dikkat ederek,kutsal yolculuğa niyet ettiğiniz ve bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren İlim Turizm Ailesi’nin bir ferdi,ailemizin bir üyesi olarak görüp sizlerin memnuniyeti için tüm özverilimizle gayret ediyoruz.Vize,bilet,otel konaklamaları,Mekke ve Medine ziyaret programları,ibadetin bir parçası olan bütün organizasyonlarımızı sizlerin memnuniyetini dikkate alarak hazırlıyoruz.

Daha önce hac ve umre ibadeti için kutsal topraklara yolculuk yapmış veya ilk kez gidecek misafirlerimizi de baz alarak bu özlemi vuslata dönüştürmek için ; yaşadığımız ekonomik sürece rağmen olabildiğince ekonomik umre programlarıyla sizlerin taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz.

Genel olarak bizlere sorduğunuz 2022-2023 zaman diliminde umre programları olacak mı?

Umre ücretleri ne kadar?

Umre turları ve umre programlarının ilk başlangıç tarihi ne zaman?

1 kişi umre ücreti ve umre maliyeti ne kadar tutuyor?

Umre kaç Türk Lirası?

Umre için aşı zorunluluğu var mı ve PCR testi isteniyor mu?

Umre için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Ekonomik umre programlarının farkı nedir?

Servisli otellerde kalarak umre yapmak ibadetlerimi aksatır mı?

Umre için herhangi bir yaş sınırlaması var mı?

Umre turları en fazla ne kadar sürüyor?

Umre ücretini taksitle ödeyebilir miyiz?

Umre ücretlerinde bebek,çocuk ve yetişkin kiiler arasında fiyat farkı var mı?

Umre için başvuru evraklarında neler gereklidir? vb. bütün sorularınızın cevabını İlim Turizm iletişim kanallarından bizleri arayarak veya yazarak öğrenebilirsiniz.

Sizlerin memnuniyeti,huzuru ve ailemizin yeni üyesi olmanız temennisiyle hazırladığımız umre programlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz.