İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Umre Fiyatları

Umre Fiyatları

UMRE FİYATLARI

Yeni umre sezonunda umre fiyatları, dolar bazında son yılların en düşük seviyesine doğru gerilemiş durumda. 

En ucuz umre turları olarak isimlendirilen bu programların, 7 gün/gece versiyonları 600 $ ile 800 $ arası bir fiyatla satışa sunulmuşken,14 gün/gece versiyonları da 650 $ ile 1000 $ arası bir fiyatla satışa sunuluyor.

Umre turları arasındaki bu fiyat farkı, satışa sunulan turların niteliğine göre değişebiliyor. Her bir turun, uçuş lokasyonu ve havayolu firması tercihi, otel standardı ve otel tercihi gibi bir çok faktör, umre tur ücretine etki edebiliyor.

Umre yolcusunun tercihini yaparken tur detayını iyi incelemesi ve ödediği ücret kadar bir hizmet alacağı bilincinde olması gerekiyor.

Umre fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin kaliteyi ucuza almak olduğunun farkında olan İlim Turizm, 5 yıldız standartlarına sahip olan RETAJ MEKKE oteliyle anlaşma yapmıştır.

HİZMET PRENSİBİ

Mekke ve Medine'de, deneyimli ve gayretli rehberlerimiz eşliğinde, sizler ibadetle meşgulken, bizlerde sizin rahat etmeniz için tüm enerjimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Yolcularımızın çoğunluğunun ilk defa umreye gittiğini bildiğimiz için turlarımızın başlangıcını Medine yapmamızın ana sebebi; büyük kısmının ilk defa yurtdışına çıktığını da düşünürseniz, bir umrecinin öncelikli olarak Mekke şehrine varmasında yaşayacağı bazı olumsuzlukları (havalimanında ihramlanılması, umre ibadeti ve ihram yasaklarıyla alakalı yetersiz bilgiye sahip olunması, ilk defa uçağa binmenin yoğun heyecanıyla aşırı sinirlenilmesi, umre heyecanı dolayısıyla son iki gün uykusuz geçirilmesi gibi) gözönünde bulundurmamızdır.

YOLCULUK ÖNCESİ

Siz değerli yolcularımızla yaptığımız sözleşmede belirtmiş olduğumuz havalimanında, uçuştan üç saat önce görevlilerimiz ve liman sorumlularımızla bir araya geliyoruz. Öncelikli olarak umre vizelerinin basılmış olduğu pasaportlarınızı sizlere teslim ediyor ve uçuş kartımızı almak için işlemlere başlıyoruz. Akabinde uçağa verilmek üzere hazırladığımız bagajımızı yetkililere teslim ediyor, değerli eşyalarımızın ve pasaportumuzun bulunduğu kabin bagajımızı yanımıza alarak pasaport kontrolünden geçmek üzere gümrük memurlarının bulunduğu alana geçiyoruz. Sonrasında o kutsal yolculuk için uçuş ve tümüyle kalbten gelen coşkulu dualarla yapılan mübarek yolculuk başlıyor.

KUTLU ŞEHİR MEDİNE'YE VARIŞ

Umre ibadetinin tüm detaylarını Medine şehrinde, size özel dizayn edilmiş ve hayranlık uyandıran hurma bahçelerinde vermekteyiz. Defler ve ilahiler eşliğinde taze hurmaların satışa sunulduğu o mekanda, dileyen misafirlerimizin alışveriş yaparken, dileyen misafirlerimizin çay ve hurma ikramıyla güzelce vakit geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Kolay gibi gözüksede çok kapsamlı bir ibadet olan umre, İlim Turizm'in değerli ve ehil hocalarının elinde maneviyatla yoğrularak tatmin edici bir halde size sunulacaktır. Kabe'yi ilk gördüğünüzde dillerinizden dökülecek dua sözcükleri ve yoğun duygusallık anıyla coşacak, Alemlere hidayet kaynağı olan Beytullahın önünde secdeye kapanacaksınız. 

 
https://www.youtube.com/watch?v=gNCeBJyFfQE