İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Suudi Arabistan Hükümeti Kuzey Makedonya’ya 25 Ton Hurma Hediye Etti

Kral Salman İnsani Yardım Merkezi, Suudi Arabistan Krallığı’nın 25 ton hurma hediyesini Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’ne hediye etti.

Gönderilen hediye, Suudi Arabistan Arnavutluk Büyükelçisi ve Kuzey Makedonya Büyükelçisi Faisal bin Ghazi Hefzy tarafından, Kuzey Makedonya İslâm Dini Cemaati Başkanı Şeyh Shaker Fattaho ve merkezi bir ekip huzurunda teslim edildi.

Hefzy, Kral Salman Yardım Merkezi’nin, ayrım gözetmeksizin tüm insanları, her zaman desteklemeye çalışan Suudi Arabistan Hükümeti’nin çabalarının bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine yardım sunma konusundaki çalışmalarından övgüyle bahsederek Veliaht Prens’e teşekkür etti.

Birçok ülkeyle samimi bir iletişim kurma gayreti içerisinde olan Suudi Arabistan Hükümeti hac ve umre ibadeti için kutsal topraklara yolculuk yapan insanların da ibadetlerini huzur içerisinde yerine getirebilmeleri için gerekli hassasiyeti gösteriyor.

Bizleri arayarak umre turlarımız hakkında bilgi almak isteyen birçok insanın sorduğu noktalardan biri de hurma alışverişidir.

Umre ibadeti için gelen misafirlerimizin Medine’deki hurma bahçelerinin ve vadilerinin ne kadar verimli topraklara sahip olduğunu görmeleri maksadıyla; din görevlimizin hurma bahçesinde gerçekleştireceği umre semineri sonrasında bizzat yerinden hurma alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Alışveriş sonrası misafirlerimiz ister kendi bagaj hakları dâhilinde yanlarında taşıyabilir, isterlerse PTT aracılığı ile hiç zahmet çekmeden, direkt olarak hurma bahçesinden kargo gönderebilirler.

Ayrıca Medine ve Mekke’de hurma pazarlarından da hurma temin etmek mümkün olabilir.

Bütün umre turlarımıza; 4-5 yıldızlı umre turları, yakın mesafe umre turları, servisli umre turları, en uygun umre turları, en ucuz umre turları, en ekonomik umre turları gibi tüm seçenekler içerisinde hangi programa dâhil olursanız olun, aynı koşullarda bütün hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz.

Erken kayıt avantajlarıyla birlikte en uygun umre turlarımıza dair ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.