İLİM TURİZM |

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Hac ve Umre Bakanlığı Uyardı…

Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı, hac hizmetini ve seçeneklerini düşük fiyatlara ihlal eden kampanyalar kapsamında hac hizmeti sunduğunu iddia eden sahte hesaplara ve kişilere karşı uyarıda bulunarak, Hac’ın resmi sitelerinden takip edilmesi gerektiğini vurguladı.

Krallık vatandaşları ve sakinleri için hac-umre uygulaması ve ilgili web bağlantı yoluyla elektronik olarak yapılabileceğini belirtti. Bakanlık, hac hizmeti verdiğini iddia eden ve insanlardan kişisel bilgi, resmi belge talep eden kişiler için çok sayıda sahte hesap ve yanıltıcı iletişim numaralarının takip edildiğini belirterek, vatandaşların ve bölge sakinlerinin kayıt dışı ilanlara kapılmamaları gerektiğini vurguladı.

İlim Turizm Ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin hac ve umre ibadetiyle alakalı bütün aşamalarında profesyonel destek ekibimizle birlikte yanınızda olmaya hazırız.

Sizler için hazırladığımız umre programlarımıza web sitemiz üzerinden ulaşabilir, umre fiyatları hakkında tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.